Jenny Han powraca z kolejną książką. Tym razem jest to “Pakiet: Tego lata stałam się piękna, Bez ciebie nie ma lata, Dla nas zawsze będzie lato (tania książka) – opowieść o Belly, dziewczynie, która na przestrzeni lat musi dokonać właściwego wyboru w kwestii chłopaka, z którym chce spędzić życie. Czy będzie potrafiła to zrobić?

Lato – najpiękniejsza pora roku

Pierwszy tom trylogii pt.: “Tego lata stała się piękna” to początek historii Belly oraz dwóch braci Fisher. Lato zawsze kojarzyło się Belly dobrze. Właśnie wtedy trafiała do domu, w którym spotykała dwóch braci: Jeremiah oraz Conrada. Z jednym z nich przyjaźniła się od dziecka, natomiast drugi wzbudzał w niej głębsze uczucia. Tego lata ich relacje się zmieniają, bo bracia w końcu zaczynają zauważać w Belly kogoś więcej niż tylko przyjaciółkę albo siostrę. Czy dziewczyna w końcu przejmie pałeczkę i wyzna swoje uczucia? Którego z braci wybierze? Jedno jest pewno: nie zostało jej wiele czasu. Niedługo bracia wyjeżdżają i zaczną spędzać czas z dala od domu.

To lato będzie inne

Kolejną częścią trylogii jest książka pt.: “Bez ciebie nie ma lata”. Opisane są w niej dalsze losy trojga głównych bohaterów. Tym razem Belly wie, że to lato nie będzie takie jak kiedyś, a radość oczekiwania się wyczerpała. W rodzinie Fisherów pojawiły się problemy, z którymi Jeremiah oraz Conrad muszą sobie poradzić. Głównym problemem jest choroba ich matki. Pewnego dnia Belly dostaje telefon od jednego z braci o zaginięciu drugiego. Czy będzie w stanie go odnaleźć, zanim sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej? 

Jak dokonać właściwego wyboru? 

Ostatnia część trylogii ma tytuł ‘Dla nas zawsze będzie lato”. Mówi się, że po każdej burzy wychodzi słońce, ale czy na pewno? Tym razem Belly jest w szczęśliwym związku z jednym z braci. A przynajmniej tak jej się wydaje. Gdy któregoś dnia chłopak popełnia błąd dziewczyna musi na nowo rozważyć swoją decyzję. Czy związek przetrwa tę próbę? Czy po tym, co zrobił chłopak będzie jeszcze z czego stworzyć podstawę do odbudowy ich związku? Jak zakończy się historia?