Wakacje to czas beztroski. Długie, pełne słońca i przyjemnie wysokich temperatur dni spędzane są na zabawie, relaksie i nawiązywaniu znajomości z innymi. To również doskonały moment na to, by przeżyć prawdziwą przygodę miłosną, czego dowodzi Pakiet: Tego lata stałam się piękna, Bez ciebie nie ma lata, Dla nas zawsze będzie lato (nowość i bestseller) autorstwa Jenny Han!

Zawalczyć o swoje marzenia i pozwolić sercu przemówić

Trylogia opowiada o losach Belly, młodej dziewczyny, która uwielbia letnie miesiące spędzane na plaży w otoczeniu przyjaciół. Bliscy są jej zwłaszcza Jeremiah i Conrad Fisher. To bracia, którzy przyjaźnią się z nią i traktują jak członka rodziny. Ona jednak już od dawna jest zakochana w jednym z nich. Wszystko wskazuje na to, że los prowadzi ich do chwili, w której będą musieli zdecydować o tym jak będzie wyglądała ich dalsza znajomość. Niestety, sprawy znacząco się komplikują a nic nie wygląda tak, jak powinno.

Trudne życiowe decyzje

Rodzinne problemy Fisherów są wyzwaniem nie tylko dla Conrada i Jeremiaha ale i dla Belly. Zranione uczucia, choroba, decyzje dotyczące wyruszenia do college’ u – to tylko część tego, z czym zmaga się cała trójka. Splot zaskakujących wydarzeń sprawia, że dziewczyna i Jeremiah zostają parą. Ich związek wydaje się idealny jednak w rzeczywistości daleko mu do takiego. Czy własne serce można okłamać? I czy rzeczywiście nigdy nie jest za późno na to, by zawalczyć o prawdziwą miłość? Pakiet: “Tego lata stałam się piękna, Bez ciebie nie ma lata, Dla nas zawsze” pomoże znaleźć odpowiedź na te i wiele innych pytań!

Wyjątkowy cykl powieści od słynnej autorki

Jenny Han, autorka, to popularna amerykańska pisarka, która zajmuje się tworzeniem powieści dedykowanych młodzieży oraz dzieciom. Oprócz tego ma w swoim dorobku pozycje z gatunku literatury obyczajowej i pięknej. Pierwszą powieść napisała już podczas studiów, natomiast rozpoznawalność przyniosła jej książka pod tytułem “Do wszystkich chłopców, których kochałam”, która doczekała się swojej ekranizacji.